שמירה ואבטחה

שמירה ואבטחה

images-for-raam4
רעם ביטחון מספקת את מלוא שירותי השמירה והאבטחה הדרושים לכם.

החברה מספקת עובדים מיומנים, מקצועיים וייצוגיים לכלל תפקידי האבטחה, לרבות: מנהלי לקוחות, מנהלי מתקנים בעלי רקע צבאי-פיקודי, סיירים ומפקחים דינמיים ואיכותיים, שומרים חמושים, מאבטחי מוסדות חינוך ומוסדות בריאות, בודקים ביטחוניים, שומרי חניון, פקידי ופקידות לובי ייצוגיים, דוברי שפות, עובדי אחזקה, עובדי ניקיון, דיילים, דיילות ועוד.

חברת רעם ביטחון מלווה את לקוחותיה לאורך כל שלבי בניית מערך האבטחה, הניהול או האחזקה – החל ממתן ייעוץ בנוגע לבניית המערך, דרך הקמתו ועד להשמת עובדים מתאימים, שימלאו במדויק אחר כל דרישות הלקוח והנחיותיו.

לרעם בטחון ניסיון רב נרחב ביותר בתכנון, בייעוץ, בהקמה ובתפעול של מערכי אבטחה מורכבים, המיועדים למתחמים גדולים כגון: מרכזי קניות פתוחים וסגורים, קבוצת מגדלי משרדים, מתחמי חברות היי-טק, מתחמי תעשיה, מתחמי ייצור ועוד.

החברה מעניקה שירותי אבטחה כוללים למתחמים אלה – שמירה פיזית באמצעות שומרים, אבטחה טכנולוגית באמצעות מערכות מיגון, מערכות צפייה ומערכות אזעקה, שימוש באמצעי סינון ובאמצעי בידוק מתקדמים ושירותי אבטחת מידע והשמדתו.

images-for-raam8

אבטחת מרכזים מסחריים

אבטחה איכותית של מרכזים מסחריים מצריכה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום האבטחה, וזאת לאור המורכבות הרבה של המשימה. באבטחה מסוג זה צורכי הביטחון אינם צריכים לבוא על חשבון תחושת הנינוחות של המבקרים במקום.

חברת רעם ביטחון בעלת ניסיון רב שנים בתכנון ובניהול של מערכי אבטחה בקניונים ובמרכזים מסחריים. החברה זוכה במשך כל השנים לביקורות חיוביות ביותר בתחום זה מצד גופים ביטחוניים-ממלכתיים.

יעילותו וכשירותו המקצועית של מערך האבטחה של החברה באים לידי ביטוי גם בפועל. מאבטחי רעם הצליחו, באמצעות יכולותיהם ועמידתם הקפדנית בנהלים שגובשו על-ידי החברה, למנוע כניסת מחבלים מפגעים שהתכוונו לבצע פיגוע בתוך מרכז מסחרי. בשל הבידוק הקפדני המפגעים לא הצליחו להיכנס למתחם המאובטח, ופנו לבצע את זממם בשטח חיצוני. כך נמנע אסון כבד בתוך המתחם שאובטח על-ידינו.

images-for-raam4

אבטחת מוסדות חינוך

אבטחת מוסדות חינוך

אבטחת מוסדות החינוך מתבצעת בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל.

החברה מציבה באתרים המאובטחים, שבתחום הרשויות, מאבטחים בוגרי קורס מיוחד למאבטחי מוסדות חינוך ובעלי אישור מהמשטרה לתפקידם האחראי.

החברה מפעילה מערך ניהולי, התומך בביצוע האבטחה במוסדות החינוך ברשות המאובטחת על-ידה. המערך כולל: מפקח אתר, מנהלי תפעול ומנהלי לקוחות מיומנים.

images-for-raam8

ייעוץ ותכנון מערכי אבטחה

החברה מתמחה בגיבוש אסטרטגיית הגנה על מתקנים, הכוללת: נטרול פגיעות ממקורות שונים (לרבות חדירה אלימה של יריב או של מפגע), הגנה על האנשים המצויים במקום והגנה על המבנה מפני חבלה או נזק כלשהם.

רעם ביטחון מספקת ייעוץ אסטרטגי וטקטי בהתאם לצורכי הלקוח, למען יצירת השקט וההגנה הדרושים לו. הייעוץ מתבסס על שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך מתן דגש לכל הנושאים והחששות שיעלה. החברה מתחילה את מלאכת התכנון מהערכת מצב אובייקטיבית, ממשיכה בניתוח של סיכונים אפשריים ומסיימת במתן המלצות למזעור הסכנות הפוטנציאליות עבור הארגון.

תכנון מערך האבטחה מתבצע על-ידי מנהלי החברה ועובדיה הבכירים והמנוסים, אשר מגייסים את כל ניסיונם הנרחב במטרה לצפות סכנות אפשריות ולמזער אותן.

תכנון מערך האבטחה כולל: בניית מודלים מבצעיים ייחודיים בהתאם לצורך – אבטחת אירועים, ועידות או ביקורי אח”מים. אנשי המקצוע של רעם ביטחון מבצעים ניתוח שטח מעמיק וסקרי אבטחה, וכך הם מצליחים למפות את צורכי הלקוח. לאחר מכן מגבשת החברה המלצות לנוהלי עבודה ייחודיים לכל לקוח, הנגזרים מתנאי השטח, מהתקציב ומהאילוצים השונים, כפי שהוגדרו על-ידי מקבל השירות.

רעם ביטחון מאמינה כי המפתח להצלחה טמון בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת הארגון שעבורו נבנה המערך, וכמו כן באימוץ תפיסה ביטחונית נקודתית המתאימה לארגון שמולו מתבצעת העבודה.

לצד האבטחה הפיזית, באמצעות כוח אדם מיומן, ניתן לשלב במערך האבטחה פתרונות באמצעות מערכות מיגון ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים, שנבחרים ומותקנים בשילוב עם חברת הבת של רעם בטחון, מטכל רעם מיגון מתקדם בע”מ.