יעוץ ותכנון מערכי אבטחה

images-for-raam8

ייעוץ ותכנון מערכי אבטחה

החברה מתמחה בגיבוש אסטרטגיית הגנה על מתקנים, הכוללת: נטרול פגיעות ממקורות שונים (לרבות חדירה אלימה של יריב או של מפגע), הגנה על האנשים המצויים במקום והגנה על המבנה מפני חבלה או נזק כלשהם.

רעם ביטחון מספקת ייעוץ אסטרטגי וטקטי בהתאם לצורכי הלקוח, למען יצירת השקט וההגנה הדרושים לו. הייעוץ מתבסס על שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך מתן דגש לכל הנושאים והחששות שיעלה. החברה מתחילה את מלאכת התכנון מהערכת מצב אובייקטיבית, ממשיכה בניתוח של סיכונים אפשריים ומסיימת במתן המלצות למזעור הסכנות הפוטנציאליות עבור הארגון.

תכנון מערך האבטחה מתבצע על-ידי מנהלי החברה ועובדיה הבכירים והמנוסים, אשר מגייסים את כל ניסיונם הנרחב במטרה לצפות סכנות אפשריות ולמזער אותן.

תכנון מערך האבטחה כולל: בניית מודלים מבצעיים ייחודיים בהתאם לצורך – אבטחת אירועים, ועידות או ביקורי אח”מים. אנשי המקצוע של רעם ביטחון מבצעים ניתוח שטח מעמיק וסקרי אבטחה, וכך הם מצליחים למפות את צורכי הלקוח. לאחר מכן מגבשת החברה המלצות לנוהלי עבודה ייחודיים לכל לקוח, הנגזרים מתנאי השטח, מהתקציב ומהאילוצים השונים, כפי שהוגדרו על-ידי מקבל השירות.

רעם ביטחון מאמינה כי המפתח להצלחה טמון בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת הארגון שעבורו נבנה המערך, וכמו כן באימוץ תפיסה ביטחונית נקודתית המתאימה לארגון שמולו מתבצעת העבודה.

לצד האבטחה הפיזית, באמצעות כוח אדם מיומן, ניתן לשלב במערך האבטחה פתרונות באמצעות מערכות מיגון ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים, שנבחרים ומותקנים בשילוב עם חברת הבת של רעם בטחון, מטכל רעם מיגון מתקדם בע”מ.